8 برنامه فوق العاده اندروید برای طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون خانه

8 برنامه فوق العاده اندروید برای طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون خانه

اپلیکیشن های فراوانی در زمینه طراحی و کوراسیون داخلی برای تبلت و گوشی های تلفن همراه وجود دارد اما انتخاب بهترین از میان آنها کاری سخت و پیچیده است. ما در این مقاله زیبا 8 اپلیکیشن فوق العاده اندروید رو در این زمینه به شما معرفی میکنیم

Kitchen Design

Kitchen Design اپلیکیشن ساده ی است که هر شخصی به راحتی می تواند با کمک آن آشپزخانه ای زیبا در دو محیط دو بعدی و سه بعدی طراحی و دکوراسیون کند. دارای کتابخانه ای از مبلمان و لوازم آشپزخانه است می توان به آسانی آنها را وارد پروژه خود کرد و دکوراسیون خود را زیباتر نمایید.

Kitchen-Design

برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی    دانلود از مایکت3d Kitchen Design for IKEA: Room Interior Planner

اپلیکیشنی مناسب برای طراحی  آشپزخانه است که همانند برنامه های مشابه دارای کتابخانه ای از وسایل سه بعدی است که می توان به صحنه طراحی خود اضافه کرد. دارای محیط سه بعدی با امکان چرخش و گردش در آن از ویژگی های خوب این اپلیکیشن است.

3d Kitchen Design for IKEA: Room Interior Planner

برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی دانلود از مایکت


‏ Kitchen Planner 3D

برنامه Kitchen Planner 3D یک اپلیکیشن اندروید کاربردی است که به کمک آن می توانید یک آشپزخانه سه بعدی را برای خود طراحی کنید. بعد از ترسیم پلان آشپزخانه با استفاده از کتابخانه آن، انواع کابینت مورد نیاز خود را به راحتی به آشپزخانه اضافه کنید و با توجه به سلیقه خود آشپزخانه ای زیبا طراحی کنید.

ویژگی های برنامه Kitchen Planner 3D

  • استفاده آسان و راحت از آن
  • امکان طراحی آشپزخانه و سایر اتاق ها
  • دارای کتابخانه وسایل مانند کابینت ، گاز و …
  • امکان تعیین رنگ دیوار ها
  • امکان ذخیره سازی پروژه ها
kitchen-planner-3d

kitchen-planner-3dبرای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی دانلود مستقیم


Swedish Home Design 3D

کار کردن با این اپلیکیشن ساده است و با کمک آن می توانید طراحی داخلی واقعی را برای خانه خود به صورت سه بعدی و دو بعدی انجام دهید. به راحتی و بدون داشتن هیچ تخصصی می توانید با این برنامه کار کرد. دارای کاتالوگ و کتابخانه کاملی از مبلمان و تجهیزات است 

Swedish-Home-Design-3D

برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی دانلود از مایکت


Home Design 3D

هوم دیزاین یک برنامه عمومی برای طراحی خانه است و نیاز به تخصص خاصی ندارد، محیط سه بعدی را در اختیار شما قرار می دهد و به کمک آن می توانید به راحتی طراحی کابینت  آشپزخانه یا هر فضای دیگر از خانه خود را برای رسیدن به ایده های اولیه مورد نظر انجام دهید. دارای کتابخانه بزرگی از انواع مبلمان و وسایل تزئینی است و با درگ کردن هر آیتمی، به راحتی به صحنه شما اضافه می شود. از این برنامه می توان علاوه بر دکوراسیون داخلی، برای طراحی محوطه سازی باغ و حیاط نیز استفاده کنید.

ویژگی های Home Design 3D

  • رابط کاربری آسان
  • محیط سه بعدی نسبتا با کیفیت
  • دارای کتابخانه وسایل و تجهیزات کامل
  • امکان ذخیره سازی پروژه ها و ویرایش آنها
Robotarh_Home-Design-3D

برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی 


Palette Home

این برنامه به شما این امکان را می دهد هر نوع فضای را از قبیل آشپزخانه، اتاق خواب، حمام و ... را به صورت سه بعدی و در زمان کوتاهی طراحی و مبلمان کنید.در Palette Home می توان به صورت مجازی در فضای طراحی شده چرخش داشته باشید و از جزئیات طراحی انجام شده دیدن فرمایید. از دیگر خصوصیات خوب این برنامه می توان به این مورد اشاره کرد که با ذخیره کردن طراحی انجام شده در گوشی و انتقال آن به کامپیوتر، امکان استفاده از آن در نسخه PC نیز وجود دارد.

palette-home

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی

Homify‏

Homify برنامه فوق العاده دیگری برای طراحی دکوراسیون خانه است این برنامه بیشتر بر روی ایده ها تمرکز دارد و حدود 1.5 میلیون عکس از خانه ها و دکوراسیون های مختلف در کتابخانه خود دارد. با جستجو کردن در داخل برنامه ایده های بسیاری را برای شما نشان داده و می توانید این ایده ها را در حسلب کاربری خود ذخیره کنید. امکانات دیگری هم دارد که برای کاربران ایرانی قابلیت استفاده ندارد مثل درخواست متخصص در زمینه های مختلف ساختمان.

Homify

برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی دانلود از مایکت


Bedroom Design

Bedroom Design برنامه ای ساده و جذاب است که هر کسی می تواند به کمک آن اتاق خواب زیبا را هم به صورت دو بعدی و هم به صورت سه بعدی در کمترین زمان طراحی و دکوراسیون کند. هیچ دانش و مهارت خاصی برای استفاده از اپلیکیشن نیاز نیست و فقط به سلیقه شما نیاز دارد.

ویژگی Bedroom Design

دارای کتابخانه ای نسبتا بزرگ از آیتم ها و لوازم دکوری است که می توانید از آنها در داخل طراحی خود استفاده کنید

Bedroom-Design

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود از گوگل پلی   دانلود از مایکت

طراحی آنلاین کابینت