خدمات ما

ربوطرح اولین وب‌سایت تخصصی سفارش آنلاین طراحی کابینت آشپزخانه، کمد و یونیت تلویزیون است که فعالیت خود را بر بستر اینترنت انجام می‌دهد. از ویژگی‌های برجسته ربوطرح می‌توان به انجام سریع سفارش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن، هزینه طراحی بسیار مقرون‌به‌صرفه برای کاربر، سیستم حرفه‌ای سفارش گیری، پشتیبانی کامل در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ویژه کسب‌وکارهای اینترنتی و تضمین‌کننده بازگشت وجه پرداختی به کاربر در صورت عدم رضایت از طراحی اشاره کرد.

فرآیند سفارش طراحی

در فرآیند سفارش طراحی، کاربر بر اساس نوع طراحی خود اقدام به انتخاب یکی از آیتم‌های کابینت آشپزخانه، کمد یا یونیت تلویزیون می‌نماید، پس‌ازآن سبک موردعلاقه خود را از دو نوع کلاسیک و مدرن تعیین نموده و پس‌ازآن نقشه ترسیم‌شده همراه با ابعاد و اندازه مشخص‌شده در محل ترسیم پلان ارسال می‌نماید. در مرحله بعد جزئیات پرسیده شده موردنیاز طرح توسط کاربر پاسخ داده می‌شود. در مرحله تعیین رنگ طرح، کاربر بر اساس سلیقه خود اقدام به انتخاب یک تا دو رنگ پیشنهادی می‌نماید. در مرحله آخر کاربر نوع دریافت طرح خود را در دو حالت سفارش معمولی و یا ویژه انتخاب کرده و سفارش خود را نهایی می‌کند.

بعد از اتمام سفارش توسط کاربر، مراحل سفارش تا ارائه طرح نهایی از طریق پیامک به کاربر اطلاع‌رسانی خواهد شد. این مراحل شامل :

  • سفارش با موفقیت در ربوطرح ثبت شد.
  • سفارش پردازش و تایید شد
  • سفارش پردازش و داری مشکل در ابعاد و اندازه های نقشه ارسالی (برگشت به کاربر جهت اصلاح)
  • سفارش وارد مرحله طراحی شد
  • اتمام طراحی و ارسال طرح به کاربر جهت دریافت از طریق سایت
از الزامات موردنیاز برای سفارش طراحی، توانایی کاربر به ارائه ابعاد و اندازه‌های نسبتاً دقیق از وضع موجود محل موردنظر طراحی به‌صورت ترسیم دستی و یا ارائه نقشه‌های معماری همراه با اندازه به‌صورت عکس در مرحله ترسیم پلان سفارش است.

هزینه خدمات وب‌سایت ربوطرح

تعرفه خدمات وب­سایت ربوطرح بر اساس جدول زیر تعریف شده است.

برای خدمات غیر رایگان پیش فاکتور در مرحله نهایی برای تعیین هزینه صادر می‌گردد. همچنین پرداخت صورت‌حساب و فاکتور به‌صورت آنلاین و اینترنتی صورت گرفته و امکان انجام طراحی قبل از تسویه‌حساب وجود ندارد.