شیوه پرداخت

پرداخت به صورت اینترنتی و آنلاین

کاربران ربوطرح میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال میشود و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل بررسی داده ها و سپس وارد مرحله طراحی و ارسال طرح میشود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ربوطرح میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. اطلاعاتی که در پرداخت اینترنتی به آنها نیازمند هستید عبارتند از:

 1. شماره ۱۶ رقمی کارت

  این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

  رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خودپرداز وارد میکنید، تفاوت دارد. برای فعالکردن رمز خرید اینترنتی، میتوانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 3. کد CVV2

  CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارتهای بانکی درج میشود و بهعنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد.

 4. تاریخ انقضا

  تاریخ انقضا کارت بانکی روی آن حک شده است.اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، میتوانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت به صورت کارت به کارت

کاربران می توانند هزینه فاکتور شده را از طریق دستگاه های خودپرداز یا غیره به شماره کارت ثبت شده انتقال داده و سپس شماره پیگیری پرداخت خود را از یکی از روش های درج شده در صفحه تماس با ما، برای ما ارسال نماید.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران میشود.